Ολοκληρώνονται σήμερα Παρασκευή οι προεκλογικές συγκεντρώσεις της «Συμπολιτείας Αλληλεγγύης και Ανατροπής», με την μεγάλη εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στις 8 το βράδυ στη Νέα Μηχανιώνα, στο πλακόστρωτο της οδού Πολυτεχνείου, μπροστά στου «Μαργαρίτη». Θα μιλήσει ο υποψήφιος δήμαρχος Θερμαϊκού, Σπύρος Κουζινόπουλος και θα ακολουθήσει μουσικό πρόγραμμα με γνωστούς καλλιτέχνες.
Γράφει ο Γιάννης Μενδρινός*
Πολύς λόγος γίνεται τελευταία στα προεκλογικά προγράμματα των υποψήφιων συνδυασμών περί υποστήριξης της κοινωνικής οικονομίας. Θεμιτό. Εκείνο, όμως, που μας αφήνει...
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει