Σας ενημερώνουμε ότι, σήμερα Μ. Δευτέρα 10/4/2023, λόγω βλάβης του κεντρικού αγωγού υδρευσης, υπάρχει διακοπή υδροδότησης στο Δημοτικό Διαμέρισμα Κάτω Ν. Επιβατων. Τα συνεργεία της ΔΕΥΑΘ εργάζονται εντατικά για την σύντομη αποκατάσταση της υδροδότησης.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΡΓΥΡΙΑ 2023
Σας ενημερώνουμε ότι η νέα ημερομηνία για την πραγματοποίηση της μουσικοχορευτικής εκδήλωσης των Ενοριών της Επανομής είναι την Κυριακή 14 Μαΐου και...
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει