Σήμερα 27 Απριλίου 2014 συνεδρίασε η συντονιστική επιτροπή της παράταξής μας. Εξέτασε όλες τις δυνατότητες για τη συμμετοχή μας στις προσεχείς δημοτικές εκλογές. Διαπιστώθηκε ότι δεν υπάρχουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις καθόδου μας. Η παράταξή μας παραμένει ενωμένη, συμπαγής και θα συνεχίσει να συμμετέχει δυναμικά στα πολιτικά δρώμενα του δήμου μας. Ευχαριστούμε από βάθους καρδιάς όλους εσάς που μας πιστέψατε και μας συμπαρασταθήκατε με οποιονδήποτε τρόπο σ’ αυτόν τον αγώνα.
Από το ψηφοδέλτιο της παράταξης του κ.Γιώργου Τσαμασλή, έρχονται πρώτοι σε σταυρούς προτίμησης οι ακόλουθοι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
Από τη Δημοτική Ενότητα Επανομής: Χρήστος Βογιατζής...
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει